• Optika až domů aneb internet bez limitů

Kariéra

Prodejce v terénu či tým prodejců

Zajímá Vás přímý prodej, či již máte s přímým prodejem zkušenosti? Máte tým prodejců a hledáte pro ně uplatnění? Chcete začít prodávat kvalitní produkt za který se nemusíte stydět? Hledáme prodejce pro prodej telekomunikační produktů OptiKabel.

Nabízíme:

  • nadstandardní provizní ohodnocení
  • nadstandardní měsíční bonusy při splnění definovaných cílů
  • podpora individuálních akcí
  • k dispozici zázemí společnosti / služby back office

Máte-li zájem oprodej produktů a služeb OptiKabel, kontaktujte nás

 

Novinky

27.6.2019   - Modernizace internetové sítě

Vážení zákazníci,

v současné době probíhá ve vybraných částech sídliště Svibice v Českém Těšíně modernizace internetové sítě společnosti Optikabel (Regionet).

Zákazníky ve spádových oblastech o plánovaných změnách a termínech informujeme prostřednictvím dopisu. Modernizace sítě je zajištěna společnostmi Optikabel a T-Mobile Czech Republic a.s.

Cílem změn je zkvalitnění stávající internetové sítě na nejmodernější evropské standardy. Zákazníci se mohou těšit na kvalitní, spolehlivé a stabilní služby optického internetu a digitální televize, které bude poskytovat společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

Optické připojení vede přímo až do bytu zákazníka. Bez nutnosti stavebních úprav. Internet a digitální TV jsou díky modernizaci sítě vysoce stabilní na rozdíl od jiných podobných typů připojení.

Věříme, že Vám spolupráce se společností T-Mobile Czech Republic a.s. a RegioNET Morava, a.s. přinese významně širší nabídku a atraktivnější služby než doposud. Zejména výhodné propojení nabídky pevných a mobilních služeb.

Váš Optikabel

Více novinek >

Kontakt

info@optikabel.cz
(+420) 553 039 933

Optikabel na Facebooku Optikabel na Skype Napište nám

Kontaktní místo
MeshNet Computers
Kysucká 14, Český Těšín
Po-Pá: 8-12 13-16 hod
So-Ne: 9 – 12 hod

Sídlo společnosti
RegioNET Morava, a.s.
Třanovice 350
Třanovice 73953