• Optika až domů aneb internet bez limitů

Zůčastněte se naší soutěže a vyhrajte
LED televizi Samsung s technologií 100 Hz s detailním Full HD rozlišením + 1 rok plné nabídky IPTV od OptiKabelu.Stačí vyplnit a odevzdat tento anketní lístek.

Anketa 2014

 • Máte zájem o IPTV?
 • Používáte Facebook?
 • Jste spokojení se stávajícím připojením?
 • Co udělat pro to, aby jste tuto televizi a plnou nabídku IPTV vyhráli? Stačí vyplnit veškeré údaje tohoto anketního lístku a odevzdat na kontaktním místě OptiKabelu (Polní 54 nebo Kysucká 14) nebo zaslat na e-mail info@optikabel.cz

  Anketní lístky můžete odevzdat nejpozději do 19.12.2014. Výhercem se stane 100. účastník soutěže a bude vyhlášen dne 22.12.2014!

  Do ankety se mohou zapojit lidé z těchto ulic: Hornická, Slezská, Ostravská, Frýdecká, Okružní, Polní, Svibická, Kysucká, Čáslavská, Mládežnická (pouze panelové domy).

  Pro zařazení do soutěže je nutné vyplnit všechny anketní otázky. Společnost RegioNET Morava, a.s. zpracovává osobní údaje účastníků, kteří vyplní výše uvedený anketní lístek. Účastník vyplněním a odevzdáním tohoto anketního lístku uděluje společnosti RegioNET Morava, a.s. výslovný souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, a to jak pro účely realizace anketní soutěže, tak rovněž pro marketingové účely RegioNET Morava, a.s., tj. zasílání informací a obchodních sdělení. Osobní údaje účastníků soutěže budou zpracovávány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem. Účastník tímto prohlašuje, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů a dále prohlašuje, že byl poučen o tom, že souhlas se zpracováním osobních údajů může ve vztahu ke společnosti RegioNET Morava, a.s. kdykoliv odvolat písemným oznámením doručeným na adresu společnosti RegioNET Morava, a.s.

  Kontakt

  info@optikabel.cz
  (+420) 553 039 933

  Optikabel na Skype Napište nám

  Kontaktní místo
  MeshNet Computers
  Kysucká 14, Český Těšín
  Po-Pá: 8-12 13-16 hod
  So-Ne: 9 – 12 hod

  Sídlo společnosti
  RegioNET Morava, a.s.
  Třanovice 350
  Třanovice 73953